terug naar
Seizoen 2021-2022
Editie 2022: Belgisch Kampioenschap Cadetten
- 't ROSCO
- Leuzesesteenweg241
- 9600 Ronse
- België
[Uitnodiging]
€ 25 inschrijvingsgeld, vergeet niet dat de nieuwe maskersluiting verplicht is!
INSCHRIJVINGEN SLUITEN STIPT 5 APRIL!!
Zaterdag 23 april 2022
Appel 9:00 | Scratch 9:15 | Start 9:30 |
- Leandro Loeman
- Adrian Van de Steene
- Lars TOCH
- Alexander De Winter
- Josse Willocq
- Aeneas De Lamper
Editie 2020: Belgisch Kampioenschap Cadetten
- Hall des sports
- Place communale 3
- 6800 Libramont-Chevigny
- België
[Uitnodiging]
€ 25 inschrijvingsgeld, vergeet niet dat de nieuwe maskersluiting verplicht is!
INSCHRIJVINGEN SLUITEN 22 SEPTEMBER !!
Zaterdag 10 oktober 2020
Appel 9:00 | Scratch 9:15 | Start 9:30 |
- Briecq Bauwelinck
- Joppe Reynaert
- leandro loeman..
- Gilles De Witte
- Adrian Van de Steene
- Aeneas De Lamper
- Lars Toch
- Lars Vandenhaute
- Mathis De Witte
- Josse
- Scheidsrechter(s): Olivier en laurent...
- Begeleider(s): ...
Zondag 11 oktober 2020
Appel 9:00 | Scratch 9:15 | Start 9:30 |
- Briecq Bauwelinck
- Joppe Reynaert
- William Janssens
- leandro loeman
- Joris Pockelé
- Gilles De Witte
- Mathis De Witte
- Aeneas De Lamper
- Lars Toch
- Lars Vandenhaute
- Scheidsrechter(s): ...
- Begeleider(s): ...
Appel 11:45 | Scratch 12:00 | Start 12:15 |
- Scheidsrechter(s): ...
- Begeleider(s): Yoeri en Laurent.
Belgisch Kampioenschap Cadetten: Editie 2019
- Sportcomplex‘t Rosco
- Leuzesesteenweg 241
- 9600 Ronse
- BELGIË
[Uitnodiging NL]
!! UITERSTE INSCHRIJVING OP 7 APRIL !!
Zaterdag 27 april
Appel 9:00 | Scratch 9:15 | Start 9:30 |
Arbiter: Bernard D'Hooge & Peter Vandebeek
Begeleider: Marcel en Laurent
- Leandro Loeman...
- Lars Vandenhaute
- Briecq Bauwelinck
- Joppe Reynaert
- Lucas Van Laecke
- Pockelé Joris
- Gilles De Witte
- Mathis De Witte
- Lars Toch
- Scott van Lee
Belgisch Kampioenschap Cadetten: Editie 2018
- Sportcomplex‘t Rosco
- Leuzesesteenweg 241
- 9600 Ronse
- BELGIË
[Uitnodiging NL]
! INSCHRIJVINGEN WORDEN AFGESLOTEN MAANDAG 5 MAART !
Zaterdag 24 maart
Appel 9:00 | Scratch 9:15 | Start 9:30 |
arbiter Bernard
- Kalmar Julien
- Joris Pockelé
- Scott Vanlee
- William Janssens
- Mathis De Witte
- Thiemen Vanderplasschen
- Aikin Jacobs
INSCHRIJVINGEN AFGESLOTEN
Appel 11:15 | Scratch 11:30 | Start 11:45 |
editie 2017
Uiterste inschrijfdatum: zondag 26 februari 2017
Gelieve vóór deze datum in te schrijven!!!
Begeleider : Laurent
Arbiter : Bernard
- Deelnemers Heren
- Mathias-Alexander Verstraete
- William Janssens
- Joris Pockelé
- Aikin Jacobs
-
-
-
-
-
- Deelnemers Dames
- Ellen De Landtsheer
- Aicha Cazaerck